Na kursie skałkowym nauczysz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do uprawiania bezpiecznej wspinaczki w skałkach oraz upoważni do korzystania ze sztucznych ścian wspinaczkowych.  Kursy odbywają się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej lub w okolicach Kielc.

Kurs na drogach ubezpieczonych – 4-dniowy kurs będący najprostszym sposobem na rozpoczęcie przygody ze wspinaniem w skałach. Przeznaczony dla każdego, kto chce wspinać się w skałach. Nauczysz się bezpiecznie poruszać po drogach wyposażonych na stałe w punkty asekuracyjne (obecnie zdecydowana większość dróg w polskich skałach).

Kurs na własnej asekuracji – 4-5-dniowy kurs będący uzupełnieniem kursu na drogach ubezpieczonych o zagadnienia związane ze wspinaniem na własnej asekuracji. Przeznaczony przede wszystkim dla osób, które zamierzają rozpocząć kurs taternicki lub chcą odkryć wspinanie na nowo. Nauczysz się samodzielnie osadzać punkty asekuracyjne (kości, friendy) , wykorzystywać punkty naturalne, budować złożone stanowiska asekuracyjne i wiele innych.

Pełen kurs skałkowy – 6-dniowy kurs zawierający w sobie kurs na drogach ubezpieczonych i na własnej asekuracji.